На Херсонщині судитимуть військовослужбовця ЗСУ за крадіжку палива

На Херсонщині судитимуть військовослужбовця ЗСУ за крадіжку палива
2 ноября 2020 года.

До суду направлено обвинувальний акт відносно командира групи інженерного забезпечення однієї з військових частин Збройних сил Україн, який виконував завдання у Херсонській області. 

Слідством встановлено, що лейтенант ЗСУ розробив схему привласнення військового майна. Користуючись авторитетом серед підлеглих він наказав трьом матросам скачати дизельне паливо з військового автомобіля "УРАЛ" та завантажити його у цивільний автомобіль «Fiat» запевнивши, що паливо буде використовуватись для службових цілей, що не відповідало дійсності.

Таким чином, командир групи інженерного забезпечення обвинувачується у заволодінні військовим майном шляхом шахрайства, вчиненому в умовах особливого періоду, крім воєнного стану (ч. 3 ст. 410 Кримінального кодексу України).

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 12 років.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, процесуальне керівництво - Військова прокуратура Херсонського гарнізону Південного регіону України.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости