На Херсонщині пройшли навчання артилеристів ЗСУ

На Херсонщині пройшли навчання артилеристів ЗСУ
31 мая 2017 года.

На Херсонщині відбулись практичні заняття з тактичної та спеціальної підготовки артилерійських підрозділів оперативно-тактичного угруповання «Південь». Про це повідомляє сайт міністерства оборони України.

В заході брали участь підрозділи ствольної та реактивної артилерії великих калібрів. Комплексне заняття проходило в декілька етапів: здійснення маршу підрозділів в район висування, топогеодезична прив'язка вогневої позиції, виконання заходів підготовки стрільби та управління вогнем, відпрацювання індивідуальних та групових нормативів в умовах, максимально приближених до бойових. Вінцем занять було виконання вогневих завдань на точність ураження цілей.

Під час проведення заходу особливу увагу надавалось на швидкість дій артилеристів, а також суворе дотримання заходів безпеки. За словами керівника занять, усі поставлені на нього завдання були виконані.

Крім того, на всіх етапах занять воїни приділяли значну увагу військовослужбовцям-контрактникам, які до прибуття в артилерійські підрозділи проходили підготовку у навчальних центрах. Досвідчені воїни-артилеристи тренували молодь, задля набуття ними практичних навичок дій в різних умовах обстановки.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости