На Херсонщині поширюється система електронних державних послуг iGov


12 мая 2017 года.

За підтримки Херсонської обласної державної адміністрації у районах області активно запроваджується комплекс соціальних послуг, доступних в електронному форматі через портал iGov (www.igov.org.ua), повідомляє прес-служба ОДА.

Мова йде про 22 найбільш запитувані послуги, серед яких отримання житлово-комунальної субсидії або інформації про її нарахування, призначення різного роду допомог, у тому числі при народженні дитини, інвалідам, малозабезпеченим сім'ям, на дітей одиноким матерям і на дітей-сиріт.

Відсьогодні вони стали доступними жителям Великоолександрівського, Генічеського, Голопристанського, Каховського і Скадовського районів, які нарешті одержали можливість користуватися сучасними онлайн-сервісами, економлячи свій час та зусилля. Команда волонтерів iGov вдячна відповідним районним державним адміністрація та їх профільним управлінням за взаєморозуміння та ефективну співпрацю.

Наразі за допомоги облдержадміністрації і в інших районах завершується тестування комплексу електронних державних послуг різного характеру, тож сподіваємося, що вже найближчим часом жителі всієї області зможуть оперативно та зручно користуватися необхідними Інтернет-сервісами.

Теги: iGov
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина