На Херсонщині поліція склала 530 адмінпротоколів за порушення умов карантину

На Херсонщині поліція склала 530 адмінпротоколів за порушення умов карантину
4 мая

Щодняю в Херсонській області понад 600 поліцейських у складі автопатрулів та піших нарядів забезпечують публічний порядок. Також правоохоронці несуть службу на 18 карантинних постах.

У вихідні та святкові дні в 4-х населених пунктах області (м. Каховка, м. Олешки, с. Ліві Солонці Олешківського р-ну та с. Гладківка Голопристанського р-ну) були встановлені додаткові 11 мобільних блокпостів. Лише за добу в цих населених пунктах поліцейські склали 59 протоколів за порушення правил карантину.

Всього від початку запровадження карантинних обмежень на Херсонщині правоохоронці склали 530 протоколів за порушення правил щодо карантину. З них: за порушення умов обсервації - 250 протоколів, за порушення самоізоляції - 11 протоколів, порушення правил торгівлі - 106 протоколів, 33 - на водіїв за перевезення пасажирів понад норми. 123 протоколи на інших порушників карантинних заходів. Усі складені матеріали передані на розгляд судів.

Поліція звертається до громадян з проханням залишатися вдома та відповідально ставитися до правил карантину і дотримуватись обмежувальних заходів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина