На Херсонщині командира дивізіону військової частини викрито на хабарництві

На Херсонщині командира дивізіону військової частини викрито на хабарництві
21 сентября

Про це повідомляє Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Південного регіону.За процесуального керівництва Херсонської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди викрито командира дивізіону військової частини (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, вказаний посадовець за подання клопотань командиру військової частини щодо заохочення підлеглих військовослужбовців з нагоди дня заснування військової частини вимагав від них неправомірну вигоду.
21.09.2021 під час одержання неправомірної вигоди в сумі 6000 грн, протиправні дії командира були припинені правоохоронцями.

Наразі підозрюваному повідомлено про підозру у вчиненні корупційного кримінального правопорушення та підготовлено клопотання до суду про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, а також відсторонення від займаної посади.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Головного управління Нацполіції України в Херсонській області.

Оперативний супровід - співробітники 7 управління Департаменту військової контррозвідки СБ України та Управління стратегічних розслідувань в Херсонській області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости