На День міста херсонці долучилися до заходів USAID з охорони здоров’я

На День міста херсонці долучилися до заходів USAID з охорони здоров’я
19 сентября 2016 года.

На День міста Херсона у парку «Херсонська фортеця» відкрилось містечко Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Всі бажаючі херсонці мали змогу не тільки дізнатися про програми агентства , що інвестує мільйони та сприяє розвитку соціальних інститутів в Україні , а і весело і корисно відпочити зі своїми дітьми. Поки батьки спілкувалися з волонтерами про охорону здоров'я, права люди, розвиток громад, освіту та інші серйозні теми, їхні дітлахи могли малювати, грати та дізнаватися про ці ж речі поруч більш творчо.

Зокрема, у містечку діяла локація, присвячена охороні здоров'я. Херсонська міська громадська організація «Асоціація 21 століття», яка реалізовує зокрема пілот «Сталість ВІЛ-послуг», взяла безпосередню участь у заході. Під час роботи містечка були проведені інсталяція «Три аргументи на вашу користь», квест «Ми - за здоровий спосіб життя», конкурс малюнку для дітей, «макаронний» майстер-клас, бліц-гра «Реформуємо систему охорони здоров'я разом» та низка інших заходів.
В рамках містечка USAID працювала мобільна амбулаторія, де можна було безкоштовно пройти тестування на ВІЛ-інфекцію та отримати відповідні консультаці. На щастя нових випадків ВІЛ-інфекції під час свята не було виявлено.

Містечко USAID відвідав і міський голова Херсона - Володимир Миколаєнко, який ознайомився із усіма проектами, що були представлені та поспілкувався з їх виконавцями.

Пілот«Сталість ВІЛ-послуг» реалізовується в Херсоні за підтримки проекту USAID«Реформа ВІЛ-послуг в дії», яки має на меті сприяння посиленню ролі держави та розвитку потенціалу у справі реалізації програм у сфері протидії цієї хвороби. Крім того, організація втілює у життя поліпшення і оптимізаціюрозподілу фінансування програм протидії ВІЛ/СНІДу та зміцнення кадрових ресурсів охорони здоров'я для надання послуг найбільш уразливим групам населення.

херсон свято

херсон свято

херсон свято

херсон свято

херсон свято

херсон свято

херсон свято

херсон свято

Теги: сша, здоров
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина