Між Херсонщиною та Зонгулдаком підписано угоду про співробітництво

Між Херсонщиною та Зонгулдаком підписано угоду про співробітництво
5 ноября 2019 года.

Очільник Херсонської області Юрій Гусєв та губернатор турецької провінції Зонгулдак Ердоган Бекташ уклали угоду про міжрегіональне співробітництво. Підписання документа відбулося сьогодні, 5 листопада, в Херсонській обласній державній адміністрації.

«Нам дуже приємно приймати турецьку делегацію на дружній херсонській землі. Ви знаєте, що партнерство між нашими країнами стратегічне, адже один з перших закордонних візитів Президент України Володимир Зеленський здійснив саме до Турецької Республіки. Переконаний, що наші регіони так само мають величезний потенціал для поглиблення співробітництва», - зазначив Юрій Гусєв.

Згідно з домовленостями, сторони взаємодіятимуть у торговельно-економічній, науково-технічній та культурній галузях.

«Між нашими країнами розвиваються дуже гарні відносини. Зокрема, у Херсона та Зонгулдака довготривала історія знайомства. Як приклад - співробітництво між торговельними портами, яке свого часу досягало значних об'ємів. Ми, як портове місто, хочемо розвивати цю сферу, а також металургічну та сільськогосподарську галузі», - підкреслив Ердоган Бекташ.

Варто зазначити, що Турецька Республіка є одним з провідних торговельно-економічних партнерів Херсонської області. І на сьогоднішній день спостерігається тенденція до постійного нарощування обсягів зовнішньої торгівлі з цією державою.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

чаплинка