Минулого року "підакцизні" бізнесмени заплатили майже 6 млн. грн. штрафів


17 января 2017 года.

З метою контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів на території області, торік працівниками Головного управління ДФС у Херсонській області проведено 249 перевірок суб'єктів господарювання, які працюють на ринку алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

За результатами перевірок встановлено 286 порушень законодавства та застосовано фінансових санкцій на суму 5 882,5 тис.гривень. Найбільш часте порушення при реалізації підакцизних товарів - це здійснення господарської діяльності без наявності ліцензій за торгівлю алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Кількість таких порушень по області складає 130. Також 50 продавців алкоголю здійснювали торгівлю алкогольними напоями за цінами, вищими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області нагадує: роздрібна торгівля алкогольними напоями або тютюновими виробами може здійснюватися суб'єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, тільки за наявності у них ліцензій.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости