«Миколаївводоканал» забруднює води Дніпра


2 декабря 2016 года.

У листопаді 2016 року Державною екологічною інспекцією у Херсонській області проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства міським комунальним підприємством «Миколаївводоканал», а саме: цехом водогону «Дніпро-Миколаїв», який розташований у Білозерському районі.

Згідно дозволу на спеціальне водокористування метою водокористування є господарчо-питні та виробничі потреби, попереднє очищення та передача води населенню м. Миколаїв та Херсонської області, скид зворотних вод у поверхневі водні об'єкти.

Перевіркою встановлено, що комунальне підприємство не дотримується нормативів гранично допустимого скидання забруднюючих речовин. За результатами хімічних аналізів поверхневої води р. Дніпро у фоновому створі і скиду теплообмінних вод зафіксовано перевищення нормативів ГДС: по сухому залишку, вмісту азоту амонійного, нітратів, нітритів, хлоридів, сульфатів, фосфатів, міді чим порушено п.3 ст.44 Водного кодексу України.

Державною екологічною інспекцією у Херсонській області готується розрахунок збитків, заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів у відповідності до методики затвердженої наказом Мінприроди України від 20.07.09 №389 та зареєстрованої у Мін'юсті України від 14.08.09 №767/16783.

Відповідальних осіб за охорону навколишнього природного середовища МКП «Миколаївводоканал» притягнуто до адміністративної відповідальності.

Новости по теме
Комментарии (0)