Микола Костяк зустрівся з молоддю (фото+відео)

Микола Костяк зустрівся з молоддю (фото+відео)
13 ноября 2013 года.

«Молодь – рушійна сила змін, генератор нових ідей і проектів, тому, недаремно, Президент України Віктор Янукович приділяє значну увагу розвитку і залученню громадянського суспільства до процесу вироблення та реалізації державного курсу, як основному напрямку політики української влади», - підкреслив голова обласної державної адміністрації Микола Костяк  під час зустрічі з молодіжною радою Херсонщини, в якій взяв участь і голова обласної ради Віктор Пелих.

Обласна державна адміністрація, за словами очільника області,  чітко усвідомлює високу роль молоді у сучасному суспільстві і всіляко сприяє задоволенню її потреб та створює сприятливі умови для повноцінного життя. Так, у 2013 році успішно реалізується обласна програма «Молодь Херсонщини» на 2011-2015 роки, обсяг фінансування якої у поточному році складає 304 тис. грн. Важливим завданням програми є створення належних умов для інтелектуального, культурного та фізичного розвитку молоді, підвищення її ролі в розбудові демократичного громадянського суспільства. 

Костяк і Пелих

Голова облради Віктор Пелих і голова ХОДА Микола Костяк

Костяк і молодь

Заступники голови ХОДА Єгор Устинов та Ганна Пономаренко

Яценко і Кравець

Директор департаменту освіти та науки ХОДА Андрій Яценко та начальник управління молоді та спорту Олег Кравець

Криницький

За випадковим збігом обставин саме 12 листопада святкує свій День народження голова Молодіжної ради при ХОДА Євген Криницький

Пелих і Костяк

молодь

Гандзюк, Білецький, Ляднєва

«Я переконаний, що молодіжна політика, повинна наповнюватись ідеями від молодіжного активу. Так вона стає більш ефективною та дієвою. Тому в області стало традицією залучати талановитих представників молоді до створення регіональних програм та моніторингу реалізації заходів в області», - сказав Микола Костяк.

Так, під час зустрічі молодь розповіла керівництву області про напрями своєї роботи, поділилася значними досягненнями та внесла ряд актуальних пропозицій. Зокрема, голова молодіжної ради при облдержадміністрації Євген Криницький запропонував створити Інноваційний фонд для молодих науковців та громадських діячів, з допомогою якого вони зможуть реалізувати свої проекти, програми, дослідження тощо. Також студенти попрохали Миколу Костяка частіше проводити дні самоуправління на районному та обласному рівнях, сприяти заходам, які організовуються молоддю, ґрунтовніше підтримувати учасників Малої академії наук.  А Анастасія Ляднева, провідний фахівець Первинної профспілкової організації студентів Херсонського державного університету, від імені усіх студентів попрохала голову обласної державної адміністрації провести у їх університеті майстер-клас з державного управління.

«Ми готові до повної відповідальності, адже наше майбутнє та майбутнє всієї країни залежить саме від нас та нашої активної життєвої позиції», - ствердно сказали учасники молодіжної ради.

Також можливість прозвітувати за виконану роботу отримали й активні молодіжні організації та ініціативи.

Павло Білецький з центру живої історії "Олешшя" розповів про Тьмутараканські гонки, унікальний проект, який покликаний виховувати у молоді повагу до історичної спадщини у досить цікавий спосіб - історичної реконструкції. 

Національний волонтер ООН та координатор проекту "Молоді футбольні волонтери" в Херсонській області Гандзюк Катерина поділилася історіями успішної роботи з сільською молоддю та запропонувала впроваджувати найкращий світовий досвід роботи з громадами на Херсонщині. 

Виступ Директора департаменту освіти та науки ХОДА Андрія Яценка

Начальник управління молоді та спорту ХОДА Олег Кравець про співпрацю з молодіжними організаціями

Віктор Пелих згадував свої роки у Комсомолі і радив молоді перевірений засіб робити кар’єру в органах влади - частіше потрапляти на очі керівництву області

Довідка. На території області працюють більше 200 молодіжних організацій, діяльність яких спрямована на розвиток та пропаганду серед молоді здорового способу життя, спорту, творчої та громадянської активності, патріотизму, небайдужого ставлення до проблем сьогодення.

Завдяки співпраці органів влади та громадських організацій було реалізовано більше ніж 165 заходів, направлених на розвиток молоді.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина