«Ми знали, що побачимо «потёмкинские деревни» на КПВВ Чонгар» - Тамила Ташева

«Ми знали, що побачимо «потёмкинские деревни» на КПВВ Чонгар» - Тамила Ташева
18 февраля

Представництво президента в АР Крим готує раптовий візит до КПВВ на адмінмежі з окупованим Кримом для ознайомлення з реальною ситуацією з наданням адміністративних послуг громадянам України, що мешкають у Криму.

Про це кореспонденту Центру журналістських розслідувань повідомили у Представництві президента в АР Крим під час зустрічі з пресою.

"Ви думаєте, ми не знали, коли їхали на Чонгар, що нам покажуть "потёмкинские деревни"? Ми це знали", - сказала заступниця постійного представника президента україни в АР Крим Таміла Ташева, коментуючи повідомлення мешканця Криму Еміра Шевкієва про незадовільну роботу ЦНАП на КПВВ "Чонгар".

"Тому ми вирішили зробити наступне відвідування КПВВ без попередження. Ми вам не скажемо, коли, але це буде зроблено", - додала перша заступниця постійного представника президента україни в АР Крим Дар'я Свиридова.

За її словами, питання Центру надання адміністративних послуг на КПВВ "Чонгар" на адмінкордоні з окупованим Кримом перебуває на постійному контролі Представництва президента України в АР Крим.

Свиридова додала, що під час останнього виїзного засідання Комітету Верховної Ради з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій на КПВВ "Чонгар" народні депутати вперше ознайомилися з роботою КПВВ та з умовами, у яких громадяни України перетинають адмінмежу з окупованим Кримом.

Таміла Ташева зауважила, що проблеми роботи Центру надання адміністративних послуг на КПВВ "Чонгар" - це питання відсутності балансоутримувача, яке буде вирішено, і ЦНАП працюватиме на повну силу.

Теги: ташева
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина