МФК Кристал Херсон здолав Фортуну


2 октября 2017 года.

Гра у Чулаківці була для Кристала другою за два дні. Лише в суботу наша команда відіграла матч чемпіонату України серед аматорів проти СК Каховка. Тому на поле проти Фортуни знову вийшли футболісти найближчого резерву.

Перший тайм пройшов у спокійному темпі з невеличкою ігровою перевагою Кристала, який мав дві хороші нагоди відкрити рахунок. В першому випадку Олексій Зажигін вийшовши один на один з воротарем пробив повз ворота. А у другому Іван Головкін влучив у стійку.
Другий тайм активніше почали футболісти Фортуни. Гострота двічі виникала у воріт Чаклярова, але рахунок так і не було відкрито.
На 59 хвилині Брижчук, що вийшов на поле замість Зажигіна наважився на удар з середньої відстані, м'яч влучив у Тонеяна опинився у воротах господарів - 0:1.
Після забитого м'яча Кристал продовжував контролювати гру. На 74 хвилині на поле замість Петришина вийшов герой суботньої зустрічі - Гливий. Івану знадобилося лише п'ять хвилин щоб подвоїти рахунок - 0:2.

Крапку у матчі поставив ще один гравець основного складу Барладим. Вийшовши на 89 хвили Андрій відразу забив, вдало зігравши в штрафному майданчику Фортуни - 0:3.

Кристал перемагає і закріплюється на третій сходинці обласного чемпіонату.Чемпіонат Херсонської області з футболу. 15 тур.

Фортуна (Чулаківка) - МФК Кристал (Херсон) 0:3 (0:0)

01 жовтня.

с.Чулаківка

стадіон «Вікторія» 12:30. 17С0
178 глядачів.

Голи: Тонеян (аг), 59, Гливий, 79, Барладим, 90.

Фортуна: Бутрій, Кузнецов (Козаков, 72), Степанюк, Марченко, Педченко (Поплевічев, 70), Тонеян, Сальник, Іванов (Калюжний, 46), Татарін, Середа, Нікіщенко (Афанасьєв, 46).
Запасні: Сідельников.
Кристал: Чакляров, Кушнірук, Савін, Хлопков, Литвинов, Смирнов (Доброхотов, 70), Петришин (Гливий, 74), Михайлов, Головкін, Зажигін (Брижчук, 38), Магомедов (Барладим, 89).
Запасні: Крюков.

Попередження: Сальник, 17, Калюжний, 66, Тонеян, 82, Татарін, 18, Кушнірук, 9, Смирнов, 14, Гливий, 82.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина