Малі херсонці посіли ІІІ місце на Всеукраїнському театральному фестивалі


16 июля 2019 года.

Днями зразковий художній колектив системи Міністерства освіти і науки України театральний колектив «Веселята» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №57 з поглибленим вивченням іноземних мов брав участь у Всеукраїнському театральному фестивалі «Від Гіпаніса до Борисфена», що проходив на березі Чорного моря в місті Очаків (Миколаївська обл.).

У рамках фестивалю шкільний театр під керівництвом Олени Олійнікової презентував виставу «Дюймовочка» за мотивами казок Андерсена. За результатами голосування журі, колектив посів IІІ місце.

Всеукраїнський фестиваль «Від Гіпаніса до Борисфена» - це форум театрального мистецтва, на який вже 24 роки поспіль Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи запрошує аматорські колективи з усієї України. Свою творчість представили близько 35 театральних колективів з 15 областей України. Оцінювали виступи досвідчені професіонали театрального мистецтва.

Під час нагородження вихованці херсонського театрального колективу отримали диплом фестивалю, пам'ятні подарунки, а також сертифікати про проходження майстер-класів, які тривали протягом фестивальної програми.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап