Левіна доставлять в Україну 16 березня


14 марта

Підозрюваного в організації нападу на активістку Катерину Гандзюк Олексія Левіна (Москаленка) у понеділок, 16 березня, доставлять до України.

Про це hromadske повідомили джерела в Офісі генерального прокурора.

«Прилітає у понеділок. Протягом 48 годин від його доставки український суд має обрати йому запобіжний захід», - повідомили у прокуратурі.

Як ми повідомляли, 11 березня Апеляційний суд у болгарському місті Бургас залишив у силі рішення суду першої інстанції, який дозволи екстрадувати Левіна в Україну. Сам підозрюваний у коментарі hromadske повідомив, що буде звертатися до ЄСПЛ з позовом проти Болгарії.

Також Левін стверджує, що не має жодного стосунку до злочину проти Катерини Гандзюк і буде доводити це в українському суді. Крім того він розповів про зв'язки з іншими фігурантами справи. За словами підозрюваного, він має багато заяв для суду.В Україні провадження щодо підозрюваного замовника Владислава Мангера та підозрюваного організатора вивели в окреме та призупинили у зв'язку з розшуком останнього.

Нагадаємо, 24 січня працівники правоохоронних органів Болгарії разом із представниками Офісу Генерального прокурора та Служби безпеки України затримали Олексія Левіна-Москаленка. У болгарській поліції повідомили, що Левін змінив зовнішність, щоб його не впізнали. Його вдалося ідентифікувати за відбитками пальців. 27 січня Левіна взяли під варту на 40 днів.

21 лютого суд Болгарії дозволив екстрадувати Олексія Левіна-Москаленка до України.

11 березня Апеляційний суд Болгарії відхилив скаргу захисту Левіна, який просив відмовити в екстрадиції.

Теги: левін
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина