Костинський: Ще 8 українських телеканалів мовитимуть на Крим у 2018 році


12 сентября 2017 года.

Сигнал принаймні ще восьми цифрових українських телеканалів покриє територію анексованого Криму вже в наступному 2018 році, заявляє член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський, повідомляють на сайті Нацради з питань радіо і ТБ.

З 1 вересня цього року телевізійна вежа в с. Чонгар Генічеського району Херсонської області почала трансляцію п'яти телеканалів, які можна зловити на півночі Криму. Також планується добудувати вежу в смт Чаплинці Херсонської області.

"У Чаплинці зараз ведуться роботи із збільшення Чаплинської вежі з 92 м до 130 м. У 2018 році ця робота буде завершена. Це дозволяє нам говорити про те, що десь на кожній вежі буде додатково 8-10 українських телеканалів", - розповів С.Костинський журналістам, передає Інтерфакс.

Як повідомлялося, 17 серпня С.Костинський повідомив, що на РТС Чонгар (Херсонська обл.) в тестовому режимі включено цифрове телемовлення. "На територію Північного Криму в стандарті DVB-T2 транслюються: UA: Крим (НСТУ), 5 канал, Прямий канал (Тоніс), ICTV, Чорноморська ТРК. З 1 вересня мультиплекс почне працювати в стандартному режимі, з потужністю 0,3 кВт. з 1 листопада - з потужністю 1 кВт", - розповів він.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина