Консультативна місія ЄС вважає неприпустимим оприлюднення закритих даних справи Гандзюк генпрокурором


29 мая 2019 года.

Керівник Консультативної місії Євросоюзу Кастутіс Ланчінскас вважає неприпустимим те. що Луценко опублікував матеріали судмежекспертизи Каті Гандзюк.

Під час інтерв'ю "Європейській правді" він зазначив, що однією з претензій до Луценка є те, що він є політиком так само, як і генпрокурором.

"Погляньте на фейсбук генпрокурора, подивіться, що він публікує! Там можна знайти дуже багато матеріалів кримінальних справ, які за законом не можна публікувати. І генпрокурор це повинен знати, тому що він генпрокурор.

Чи це нормально, коли там з'являються результати судмедекспертизи Каті Гандзюк? Це неприйнятно! Або, хай це і давня історія, коли були оприлюднені імена детективів НАБУ під прикриттям", - зауважив Ланчінскас.28 лютого Печерський районний суд м. Києва виніс ухвалу: задовільнив скаргу адвоката Масі Найєма на бездіяльність слідчих, та зобов'язав останніх зареєструвати кримінальне провадження.

ДБР зареєструвало кримінальне провадження за фактом можливого розголошення генпрокурором Луценком відомостей досудового розслідування у справі вбивства Каті Гандзюк.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости