Кива відмовився спростовувати брехню про Катерину Гандзюк: поліція завела кримінальне провадження

Кива відмовився спростовувати брехню про Катерину Гандзюк: поліція завела кримінальне провадження
17 августа

Поліція завела кримінальне провадження щодо невиконання Іллею Кивою рішення суду про спростування недостовірної інформації, яку той розсповсюджував щодо Катерини Гандзюк . Про це повідомила юридична компанія Міллер у соціальній мережі Facebook. 

"Дніпровським УП ГУНП у м. Києві внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 120201000040004643 за фактом вчинення Кивою І.В. кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 382 КК України (невиконання судового рішення). Все почалося з того, що Кива І.В. безпідставно звинуватив Катерину Гандзюк в корупції, що абсолютно не відповідає дійсності.

Зважаючи на безпідставні звинувачення, Гандзюком Віктором Михайловичем (батьком Каті) подано позов проти Киви І.В. та ТОВ "ГОЛДБЕРРІ" (засновник телеканалу Еспрессо - прим.ред.) про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації", - йдеться у пості. 

Ухвалою Солом'янського районного суду м. Києва від 26 червня 2019 року задоволено позов батька Катерини Гандзюк.

Резолютивна частина даної Ухвали полягає в наступному:
- Визнано недостовірною інформацію, поширену Кивою І.В. в ефірі телеканалу «Еспресо. TV» наступного змісту: «Я знаю, что Гандзюк сидела на разворовывании городского бюджета».
- Зобов`язано Киву спростувати недостовірну інформацію, шляхом повідомлення в ефірі телеканалу «Еспресо. TV» про те, що поширена інформація не відповідає дійсності.
- Зобов'язано стягнути з Киви на користь Гандзюка Віктора Михайловича судовий збір у розмірі 1409,60 грн.

Зауважимо, судове рішення ухвалено вже більше року тому. Проте, в частині повідомлення в ефірі телеканалу «Еспресо. TV» про те, що інформація «Я знаю, что Гандзюк сидела на разворовывании городского бюджета» не відповідає дійсності, досі не виконана.

При цьому телеканал «Еспресо. TV» на своєму веб-сайті розмістив оголошення про те, що «Телеканал «Еспресо» готовий надати ефірний час Іллі Киві для спростування поширеної ним недостовірної інформації щодо Катерини Гандзюк».

Факт ухвалення рішення суду, відкриття виконавчого провадження, часткового виконання рішення суду в частині стягнення суми судового збору широко висвітлений в ЗМІ.

Крім того, в рамках відкритого виконавчого провадження на адресу Киви І.В. направлялись повідомлення про необхідність виконання судового рішення та постанова про відкриття провадження, виносилась постанова про арешт рахунку, в подальшому з рахунку Киви І.В. в порядку примусового виконання судового рішення було стягнуто суму судового збору.

"Тобто, Ілля Кива очевидно знав про ухвалене судове рішення і необхідність його виконання. При цьому умисно ухиляється від виконання судового рішення, що набрало законної сили. Тепер уповноважені особи Дніпровського УП ГУНП в м. Києві мають провести повне, всебічне та об'єктивне досудове розслідування та надати належну оцінку діям народного депутата України", - пишуть на сторінці Міллера. 

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап