Каховський коледж не зміг повернуту землю, від якої відмовився його попередній директор


12 июня 2015 года.

Херсонський окружний адміністративний суд відмовив Каховському державному агротехнічному коледжу у повернені землі. Про це йдеться у рішенні суду від 22 травня 2015 року.

У грудні 1993 року рішенням Коробківської сільської ради народних депутатів Каховському радгоспу-технікуму надано у постійне користування земельна ділянка площею 4,58 тис га.

За матеріалами суду, встановлено, в серпні 2007 року директор Каховського коледжу Богатирьов Ю.Г. звернувся до Каховської райдержадміністрації з листом про відмову від земельних ділянок у зв'язку з скрутним фінансовим становищем та відсутністю коштів для ведення сільськогосподарського виробництва.

У вересні 2007 року ділянку розміром 925,66 га рішенням постійно діючої комісії з питань земельних відносин, було вирішено перевести із земель Каховського коледжу до земель резерву Коробківської сільської ради, і надати дозвіл на оренду СТОВ «Таврійська перспектива»

Іншим протоколом ще 2,13 тис га було переведено до земель резервного фонду і віддано в оренду ЗАТ «Кримська фруктова компанія». Ще 340,10 га земель коледжу було передано в оренду ФГ «Едельвейс-2»

У 2015 році керівництво Каховського коледжу звернулось до суду з метою повернення земель , вказуючи на незаконні дії свого директора в 2007 році. А саме, стверджує позивач, Богатирьов не мав права без погодження з Міністерством аграрної політики відмовлятись від землі.

В той же час, суд вказав, що органи місцевого самоврядування мають право вносити зміни до своїх рішень , а тому їх рішення про вилучення землі коледжу було законним. Також суд зазначив що відмова директора від земельних ділянок без погодження міністерства є підставою для притягнення до відповідальності.

Директором Каховського державного агротехнічного коледжу з листопада 2013 року є Мащенко Володимир Филимонович.

Керівником ПАТ «Кримська фруктова компанія» є власник агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт» Юрій Косюк. З липня по грудень 2014 року Косюк займав посаду першого заступника голови Адміністрації президента України, відповідаючи за силовий блок.

Власником СТОВ «Таврійська перспектива» є член Херсонської торгово-промислової палати Барах Ірина Василівна. Власниками ПП «Фаворит-ІІІ» Сергій Зіньков, Оксана Кроліченко, Сергій Корнієнко і Олег Андрущак. Фірма зареєстрована в с. Роздольне Каховського району Херсонської області.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина