Ініціатива "Хто замовив Катю Гандзюк?" прокоментувала заяву Авакова


29 октября 2019 года.

На жаль, все ще міністр МВС Арсен Аваков коментує розслідування вбивства Каті Гандзюк.

Свою позицію з цього приводу оприлюднили члени ініціативи "Хто замовив Катю Гандзюк?".

"Першу частину розслідувала Нацполіція - бурхливо, з емоціями, але протягом короткого часу знайшли виконавців", - цитують мініста у ініціативі.

Хотілось би дещо розширити слова Авакова. Отже, протягом короткого часу поліція:

1. Відкрила справу по хуліганці, саботувала проведення судово-медичної експертизи, не збирала доказів та не опитувала свідків.

2. Знайшла «стрілочника» Новікова, відзвітувала про розкриття справи і закликала громадськість до вибачень.

3. Під тиском суспільства і після зібраних журналістами доказів змушена була відпустити Новікова і арештувати справжніх виконавців та одного з організаторів.

4. Сховала кума організатора Сергія Торбіна - Сергія Курділова, який був заступником управління карного розшуку Нацполіції Херсонської області, перевівши його до Високопільського відділку поліції.

5. Привітала з отриманням звання генерала голову Нацполіції Херсонської області Артура Мерікова, який за нашими даними повідомив одного з організаторів вбивства Олексія Левіна про можливість затримання і таким чином дав йому можливість втекти за кордон.

"Через рік після смерті Каті поліція все ще продовжує ховати сліди свого «супершвидкого» розлідування справи Гандзюк",- стверджують активісти.

Мова про переведення начальника управління карного розшуку Олександра Ковальова, який разом із Курділовим знайшли «стрілочника» Новікова, до Бериславського району на Херсонщині.

"Ковальову, до речі, мали вручити підозру у створенні ОПГ на Херсонщині, проте справу зам'яли", - стверджують активісти.

Активісти розуміють, що Аваков не збирається йти з посади.

"Це ясно, адже йому зручно зробити вигляд, що ніякого саботажу не було. Навіть більше. Для нього рятувати бандитів та мусорів - це честь та обов'язок", - написали вони у facebook.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина