Херсонводоканал долучився до ініціативи команди Zero Waste School


3 июня 2019 года.

Херсонводоканал підтримав ініціативу учнівської екологічної команди Zero Waste School:Херсон (#ZWSХерсон) щодо сортування пластикового сміття, встановивши на території підприємства контейнери для пет-пляшок, які підлягають подальшій переробці.

Довідка. Однією із злободенних проблем є засмічення навколишнього середовища пластиком. Частина сміття з часом розкладається, але чимала його маса залишається у навколишньому середовищі, завдаючи йому величезної шкоди.

Щороку в Україні люди викидають 800 тис. тон пластику. Розкладається він щонайменше 200 років. І весь цей час використані пляшки чи інші пластмасові відходи виділяють токсичні речовини.

Минулого року Кабмін схвалив Національну стратегію управління відходами в Україні до 2030 року, яка передбачає, зокрема, створення 800 нових підприємств, які переробляють вторинну сировину та утилізують біовідходи.

Закон України про відходи має відповідати 98-й рамковій директиві Європейського Союзу про відходи. У цій директиві є положення про обов'язкове запровадження збирання принаймні чотирьох ресурсноцінних компонентів відходів домогосподарств - папір, скло, пластик і метал.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости