Херсонцям розкажуть про особливості ЗНО

Херсонцям розкажуть про особливості ЗНО
5 мая 2014 года.

У середу, 7 травня, об 11.00 запрошуємо на прес-конференцію щодо особливостей проведення цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) випускників середніх загальноосвітніх навчальних закладів. За участю директора Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти Анатолія Анісімова.

Йтиметься про наступне:
Результати реєстрації учасників ЗНО.
Організація пунктів тестування, створення безпечних умов перебування учасників ЗНО. Залучення до роботи на пунктах педпрацівників. Зміни в графіку проведення ЗНО. Терміни оголошення результатів основної сесії.Додаткова сесія. Інформування учасників ЗНО про місце та час складання тестів. Апеляції. Організація громадського контролю за дотриманням процедур. До уваги абітурієнтів Автономної Республіки Крим та м. Севастополь...

У заході також візьмуть участь: Андрій Яценко, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ХОДА; Анатолій Зубко, ректор КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської облради;Світлана Одайник, проректор з питань зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти».

Теги: зно, освіта
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап