Херсонцям розкажуть про нову спортивну школу


10 февраля 2016 года.

У четвер, 11 лютого, об 11.00 у прес-клубі газети "Новий день" відбудеться прес-конференція щодо ново створеної у Херсоні спортивної школи.

10 лютого в управлінні молоді та спорту ОДА його начальник Юрій Семченко представив колегам керівника новоутвореної дитячо -юнацької спортивної школи з веслувальних видів спорту та вітрильного спорту Олександра Колибельникова - заслуженого тренера СРСР, України з веслування на байдарках і каное. Свого часу з числа херсонських спортсменів підготував олімпійського чемпіона Сергія Пострєхіна, чемпіона світу Юрія Лапікова, чемпіона Європи серед юніорів Юрія Воронцова та багато інших видатних веслувальників.

Новий спортивний заклад утворено розпорядженням голови Херсонської облдержадміністрації від 3 лютого 2016 року № 56. Наразі триває державна реєстрація спортивної школи.

"Штат новоутвореного закладу планується сформувати з числа тренерів та інших працівників спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 2 і спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з веслувальних видів спорту, - зазначає начальник управління молоді та спорту ОДА Юрій Семченко. -  Ці дві школи на сьогодні фінансуються з обласного бюджету, але ж функціонування їх не можна назвати достатньо ефективним і саме вони в першу чергу потребують оптимізації".

Тож з метою раціонального використання коштів обласного бюджету, підвищення якості роботи спортивних шкіл і поновлення здобутків Херсонщини у знаковому виді спорту - веслуванні на байдарках і каное - проводиться робота і впроваджуються структурні зміни в системі дитячо-юнацького та резервного спорту Херсонської області. Основним завданням, яке поставлене перед управлінням молоді та спорту та керівництвом новоутвореної спортивної школи, є створення належної матеріально-технічної бази.

 

Теги: спорт
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап