Херсонцям повернули 3,4 мільйони гривень податкової знижки


29 октября 2019 года.

Станом на 01.10.2019 року до управлінь, які утворені на правах відокремлених підрозділів, Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі звернулось 2275 громадян, які виявили бажання скористатись правом податкової знижки та повернути з бюджету частину сплаченого податку на доходи фізичних осіб. 

За дев'ять місяців п. р. 1621 декларант вже отримав з бюджету на рахунки 3,4 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Податкову знижку декларували за напрямками: оплати за навчання (77%), участі у недержавному пенсійному страхуванні (22%), іпотеки (2%), оплати допоміжних репродуктивних технологій (штучне запліднення) (1%).

Нагадуємо: до податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов'язково має бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости