Херсонці потрапили до Топ-21 відкриттів української культури за 2016 ріік


28 декабря 2016 года.

Автори DT.UA, а також друзі нашого видання пропонують читачам (слухачам, глядачам) звернути увагу на молоді імена, котрі в тій чи іншій сфері прекрасного сприймаються як відкриття 2016 р. У літературі, кіно, театрі, арт-просторі, серйозній музиці.

Важливий критерій - помітна подія в житті митця, яка так чи інакше вплинула не лише на його персональну творчість, а й, у певному сенсі, на українську культуру (в що хочеться свято вірити).

До списку відкриттів потрапили двоє херсонців: режисерка театру Splash (раніше працювала в Херсонському облмуздрамтеатрі ім. М. Куліша) Влада Бєлозоренко. "На міжнародному театральному фестивалі Fitag-2016 у Іспанії закордонні фахівці з ентузіазмом сприйняли українську виставу "1984". Це пластична драма від режисерки Влади Белозоренко у театрі-студії Splash", - пише DT.UA.

Також у Топ-21 потрапив режисер Роман Бондарчук із фільмом "Українські шерифи", який висувався на премію "Оскар" від України в номінації "Найкращий фільм іноземною мовою" і квійшов до лонг-листа номінантів.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап