Херсонцам предлагают посадить своё дерево на Суворова

Херсонцам предлагают посадить своё дерево на Суворова
18 ноября 2013 года.

Ми, любимо свій Херсон, його історичні місця, особливо - вулицю Суворова , де кожний будинок - історія, про який можна розповісти багато цікавого. Ми традиційно вважаємо цю вулицю центром міста, куди приходимо сім'ями, з друзями відпочити у затишку алеї платанів. На жаль, багато історичних будинків втрачено , немає вже й улюблених сходів до театру... Та й алея платанів дуже порідшала. Прикро дивитися на пусті місця, де буяли розкошні платани!

Любити місто - замало! Ми, громада, можемо робити його кращим, не сподіваючись на владу. Саме так вирішив колектив кур'єрського сервісного центру "Адресат" (керівник Багненко Юрій Борисович) й ініціював поновлення алеї платанів на Суворова. Як і багато інших місцевих ініціатив , цю ідею підтримав фонд громади Херсона "Захист". "Адресат" та "Захист" узгодили з владою місця посадки дерев, знайшли, де можна придбати платани. Ми закупимо їх, привеземо й організуємо роботи на Суворова. Передбачені також внесення грунту, добрив, встановлення навколо молодих дерев огороджуючих заслонів...

Наразі оголошується міська громадянська акція "Посади свій платан на Суворова".

Кожен бажаючий може посадити свій платан у наступну суботу - 22 листопада. Для цього треба зателефонувати у фонд "Захист" за тел.42-39-22 , або на моб. 050-396-49-15 й узгодити свою участь та зробити благодійний внесок у розмірі 480,00 грн. Ви готові? Тоді чекаємо !

Новости по теме
Комментарии (1)
Комментарии:
кроликовод написал(а) в 6:47, 19 / 11 / 2013:
сажайте, но помните - старые деревья заберут у молодых свет, а молодые у старых - подземные питательные вещества, пострадают и те и другие - молодые искривятся в сторону от старых, старые начнут быстрее умирать, выход один - посадить деревья (или) другого вида, которые в симбиотическом взаимодействии помогут друг другу выжить "взрывайте, но помните - здесь пели Шаляпин и Карузо" (с)
Ответить

Новости