Херсонський водоканал відремонтував насосну станцію по вул. Текстильна

Херсонський водоканал відремонтував насосну станцію по вул. Текстильна
15 сентября 2017 года.

До дня рідного міста фахівцями Водоканалу була завершена реконструкція однієї з шести насосних станцій водопроводу - НСВ-4 (вул.19-та Текстильна, 61), повідомляє прес-служба відомства.

Спільними зусиллями фахівців ділянки «Водозабір-2», служби водопостачання, електроцеху на об'єкті були встановлені 2 нових енергозберігаючих насоси HYDROVACUUM DHV250-370PA із частотним перетворювачем, замінено 40 м напірних та всмоктуючих трубопроводів діаметром від 400 мм до 600 мм, встановлено 5 нових засувок «Hawle». Після проведення гідравлічних іспитів та дезінфекції трубопроводів, виконано тестування нового насосного обладнання, що успішно введено у роботу.

Реконструкція НСВ-4, яка була розпочата у 2016 році, дозволила знизити енергоємність виробництва, подовжити термін безаварійної роботи обладнання, а також підвищити продуктивність насосної станції по другому підйому до 3000 куб.м за годину, що майже у два рази більше, ніж до реконструкції. Після запланованого будівництва артезіанських свердловин у районі насосної станції з'явиться можливість надання у місто додаткових обсягів якісної води.

Довідка. НСВ-4 побудована у 1983 році. Отримує воду від 3-х власних артсведловин та від НСВ-2 і транспортує до Таврійського, Північного мікрорайонів та селища Текстильників за допомогою 4-х насосних агрегатів. Підземний резервувар - 10 000 куб.м. У 2015 році на станції була впроважена система знезараження води гіпохлоритом натрію.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина