Херсонський суд посилив вирок миколаївським "новоросам" на чолі з екс-міліціонером

Херсонський суд посилив вирок миколаївським
21 января

Переглянуто вирок суду першої інстанції стосовно жителів Миколаївщини, що за завданням російських кураторів пропагували створення "Николаевской народной республики"

Про це повідомили у прес-центрі СБУ, передає Depo.Херсон.

Херсонський апеляційний суд посилив вирок Інгульського районного суду Миколаєва щодо трьох миколаївців, які посягали на територіальну цілісність і недоторканність України та пропагували створення фейкової "Николаевской народной республики".

Миколаївські "новороси" на чолі з колишнім співробітником МВС у 2015 році за завданням російських спецслужб брали активну участь у підготовці пропагандистських проросійських акцій до святкування на Миколаївщині Дня Незалежності. Зокрема, виготовили та планували поширити у місцях масового скупчення людей листівки із закликами приєднатися до "Новоросии", а також агітували підтримати проросійські квазіутворення на сході країни.

Вирок їм було винесено Інгульським районним судом Миколаєва у 2017 році, його було оскаржено в апеляційній інстанції. Херсонський апеляційний суд його посилив: одного із організаторів - колишнього посадовця органів МВС визнано винним у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України ( ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України) та у незаконному поводженні зі зброєю (ч. 1 ст. 263) і засуджено до 6 років позбавлення волі. Ще двох учасників групи засуджено до 5 років позбавлення волі за посягання на територіальну цілісність. Вирок набув законної сили.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина