Херсонський "Кристал" не поїде на матч з "Шахтарем"

Херсонський
6 мая 2014 года.

Керівництво ФК «Кристал» разом з тренерським штабом і командою прийняли рішення не їхати до Сведловська на матч 32 туру чемпіонату України проти місцевого «Шахтаря» через загрозу життю і здоров'ю футболістів у зв'язку з неспокійною суспільно-політичною ситуацією на Донбасі. Тому ФК «Кристал» просить ПФЛ перенести матч на пізніший термін - до врегулювання ситуації на Сході і гарантії безпеки футболістам.

Про це повідомляє прес-служба футбольного клубу.

«Після консультації з силовими структурами ми отримали рекомендації не виїжджати в Луганську область, адже там зараз активно проводиться антитерористична операція. Нам по дорозі треба проїздити через «гарячі» точки, в яких ситуація неконтрольована. Нам ніхто не гарантує безпеку, - прокоментував нашому сайту ситуацію з виїздом головний тренер «Кристала» Сергій ШЕВЦОВ. - Тому це навіть не те що рішення клубу не їхати, а й є об'єктивні причини, через які це не можливо. У клубу немає свого автобуса, деякі водії не хочуть їхати в «гарячі» точки, а деякі називають непомірні тарифи за перевезення у зв'язку з ризиками пошкодження майна і здоров'я.

Тому ми направили листа до ПФЛ з обґрунтуванням своєї позиції. Зараз чекаємо рішення. Якщо матч буде перенесено, ми готові провести його в будь який момент, коли на Сході спаде напруга. Я думаю, якщо футбол - це гра для уболівальників, значить матч відбудеться пізніше, якщо футбол - для набирання очок, то ми знаємо, що нам можуть зарахувати поразку. Але поразка в даній ситуації не варта здоров'я і життя людей».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап