Херсонські свободівці звернулися до місцевої влади з приводу перейменування вулиці Кірова

Херсонські свободівці звернулися до місцевої влади з приводу перейменування вулиці Кірова
3 ноября 2014 года.

Херсонська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" звернулась до мера Херсону щодо перейменування вулиці Кірова на честь командира батальйону "Херсон" Руслана Сторчеуса, який загинув 25 серпня під Іловайськом.

Варто зазначити, що 26 жовтня на адресу херсонських свободівців надійшла відповідь на звернення від управління культури Херсонської міської ради, в якому зазначається, що ми як позивачі маємо надати кошторис для перейменування вулиці Кірова на Сторчеуса, а також провести громадські слухання, де мешканці цієї вулиці мають погодитись на перейменування, або не дати на це дозвіл.

"На нашу думку таке затягування щодо зміни тоталітарних назв вулиць є неприпустимим після Революції гідности. Всі ми пам'ятаємо як в Херсоні перейменовували Лєніна та Карла Маркса без жодних обговорень та громадських слухань, тому ми не розуміємо чому місцева влада не може взяти на себе відповідальність та вшанувати пам'ять загиблого командира добровольчого батальйону "Херсон" Руслана Сторчеуса, який загинув під Іловайськом, захищаючи незалежність нашої країни в боротьбі проти путінських окупантів. Сподіваємось, що наша місцева влада проявить свою патріотичність не лише на словах, а й реальними справами", - наголосив голова Херсонської міської організації ВО "Свобода" Євген Матковський.

Прес-служба Херсонської обласної організації ВО "Свобода"

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина