Херсонські аудитори дослідили використання коштів на проведення земельної реформи


21 марта 2017 года.

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області взяли участь у державному фінансовому аудиті виконання бюджетної програми проведення земельної реформи на базі Головного управління Держгеокадастру області на 2013-2016 роки.

Проаналізувавши стан запровадження земельної реформи, аудитори встановили факти недофінансування державою відповідних видатків. Таким чином, на Херсонщині не в повному обсязі виконано заплановані заходи з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок сільгосппризначення державної власності, надання окремих послуг з державної реєстрації земельних ділянок.

Реалізація заходів у галузі земельних відносин здійснюється відповідно до галузевої програми розвитку земельних відносин та охорони земель у Херсонській області на 2014-2018 роки. При цьому аудитори виявили залишки коштів загалом на суму 1,68 млн грн на рахунках 97 самоврядних структур, що не сприяло виконанню заходів регіональної програми.

Отже, розпорошеність коштів місцевих бюджетів між обласною, районними, міськими, сільськими іселищними радами, які надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, негативно вплинула на стан виконання запланованих заходів.

Новости по теме
Комментарии (0)