Херсонські аграрії сплатили 58,8 млн грн єдиного податку


25 мая 2020 года.

За чотири місяці 2020 року херсонські аграрії - платники четвертої групи спрощеної системи оподаткування сплатили 58,8 млн. гривень єдиного податку, які у повному обсязі надійшли до місцевих бюджетів нашої області. Таку інформацію повідомили спеціалісти управління податкового моніторингу Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Лідерами зі сплати єдиного податку четвертої групи стали фермери, які здійснюють діяльність у Бериславському, Нижньосірогозьському, Чаплинському, Великоолексадрівському районах та внесли до бюджетів громад по 5,5 млн. грн., 4,9 млн. грн., 4,8 млн. грн. та 4,4 млн. грн. відповідно. Платники цих районів забезпечили 19,6 млн. гривень, що становить третину від загальних надходжень податку сільгоспспрощенців по області.

Єдиний податок з сільгоспвиробників у 2020 році стовідсотково зараховується до загального фонду місцевих бюджетів, тобто до скарбниць громад, де працюють та сплачують податки такі сільгосптоваровиробники.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости