Херсонська ТЕЦ продовжує безкоштовну видачу технічних умов щодо відключення абонентам «Старого центру»


19 мая 2020 года.

Відповідно до схеми теплопостачання м. Херсона на 2011-2020р.р., затвердженою рішенням міської ради у 2011р., програми переводу будинків «Старого центру» на індивідуальне опалення, яку Херсонська ТЕЦ спільно з органами місцевого самоврядування розробили та втілюють у життя, опалювальний сезон 2019-2020р.р. для цих абонентів планується бути останнім.

ТЕЦ продовжує безкоштовну видачу технічних умов щодо відключення від мереж централізованого опалення для абонентів «Старого центру» на підставі витягів з протоколів постійно діючої міжвідомчої комісії з питань відключення від мереж централізованого теплопостачання та встановлення індивідуального джерела опалення (вул. Ярослава Мудрого, 45)

Громадяни, які мають право на встановлення автономного опалення за рахунок коштів міського бюджету, мають звернутись до відповідної комісії (вул. Потьомкінська, 29).

Мешканцям будинків «Старого центру», які отримували послугу від АТ «Херсонська ТЕЦ», необхідно поквапитись та вже зараз вжити заходи по встановленню індивідуального джерела опалення у своїх квартирах.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости