Херсонська дитяча обласна лікарня отримала нове обладнання

Херсонська дитяча обласна лікарня отримала нове обладнання
4 декабря 2014 года.

Цього вересня 2 800 небайдужих херсонців долучились до щорічної благодійної акції "Пробіг з вірою в серці".

Як результат, спільними зусиллями учасників, партнерів та організаторів проекту було зібрано 100 063 грн, які пішли на придбання довгоочікуваних мультифункціонального реанімаційного монітору пацієнта та реєстратора холтерівського монітору для Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні.

В'ячеслав Козін, завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні: "За 5 років нашої співпраці з організаторами Пробігів з вірою в серці, ми зробили значний прорив у поліпшенні показників виживання малюків. Лише за цей рік ми врятували 63% глибоко недоношених немовлят, проти 17% попереднього року. Кожне наступне обладнання покращує наші можливості. Реанімаційний монітор - це очі лікаря. Він дозволяє одночасно слідкувати за усіма життєвими показниками пацієнта, такими як тиск, пульс, частота дихання та інше. А за реєстратор для холтерівського монітору, який доповнить отриманий нами раніше холтер ЕКГ моніторування, подякує не одне серденько наших пацієнтів та їх батьків! В руках досвідчених лікарів нашого закладу це обладнання врятує ще більше діточок".

Херсон - це місце, де у 2010 році народилась така благородна ініціативи, як "Пробіг з вірою в серці". За цей час зусиллями 16 100 небайдужих мешканців міста було зібрано 424 201 грн. Завдяки цим коштам Херсонська дитяча обласна лікарня отримала обладнання для дистанційних відео консультацій, сучасну систему холтерівського (добового) ЕКГ моніторування, компресор повітря та газовий аналізатор крові.

Тарас Пилипець, генеральний директор заводу "Данон Дніпро": "Цього року "Пробіг з вірою в серці" вкотре об'єднав херсонців різного віку, професій та політичних поглядів з однією метою - допомогти хворим діткам. Прививаючи у населення культуру здорового харчування та активного способу життя, а також допомагаючи лікарям своєчасно діагностувати та лікувати серцеві захворювання, компанія "Данон" прагне, щоб українці були здоровішими та жили довше. Сьогодні, у цей передноворічний час, час чудес та здійснення найзаповітніших мрій, я бажаю здорового серденька кожному українцю, а також побільше щасливих посмішок діток, які повертаються з лікарень в теплі домівки"
Вже 5 років українці з різних міст беруть участь у благодійній акції "Пробіг з вірою в серці". Цього року 14 740 небайдужих мешканців Дніпропетровська, Вінниці, Херсона, Кременчука та Львова подолали символічні дистанції центральним вулицями своїх міст. Спільними зусиллями було зібрано 607 909 гривень задля придбання кардіологічного обладнання в місцеві лікарні та пологові будинки.

Володимир Миколаєнко, Херсонський міський голова: "Дуже приємно, що в День міста компанія «Данон», спільно з міською владою, спільно з громадою нашого міста провела благодійну акцію «Пробіг з вірою в серці». Тисячі херсонців не залишились осторонь і своїми благодійними внесками дали надію на життя і здоров'я нашим діткам. Коли особисто брав участь у марафоні, дуже турбувався, адже нам потрібно було зібрати близько 80 тис. грн. Коли ж оголосили суму збору - понад 100 тисяч, охопила радість. Херсонці дійсно небайдужі. Вони переймаються проблемами хворих дітей."

Міський голова запропонував херсонським журналістам напередодні наступного Пробігу 2015 року, обов'язково показати кадри з дитячого відділення, «люди зрозуміють на що використовуються кошти і це стане головним стимулом аби долучитися до допомоги, зрозуміти, що ти можеш врятувати життя, врятувати майбутнє».
Неоціненний вклад в організацію і проведення марафонів зробили партнери «Пробігу з вірою в серці» у 2014 році: компанія «Нутриція Україна», рекламна агенція МіксАрт, «МТС Україна», Наше Радіо, «Українська Біржа Благодійності» та благодійна фундація «Відкриті серця України».

Новости по теме
Комментарии (0)