Готовність об'єктів ЖКХ до опалювального сезону становить у середньому 90%


26 сентября 2019 года.

На сьогодні технічна готовність об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери області становить у середньому 90%, що відповідає графіку підготовки, затвердженому Мінрегіоном України.

Про це доповів заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ОДА Віктор Рассолов на засіданні колегії обласної державної адміністрації.

За його словами, визиває занепокоєння підготовка теплових мереж «старої» частини міста Херсона до опалювального сезону 2019-2020 року.

При цьому перший заступник Херсонського міського голови Ігор Козаков зазначив, що з 365-ти абонентів вже 101 заява щодо відключення від централізованого опалювання й переходу на індивідуальне розглянуті. Ще цього сезону житлові будинки «старої» частини міста будуть опалюватися по старій схемі, тобто теплоносій буде подаватися АТ «Херсонська ТЕЦ», а вже на 2020 рік розглядатимуться варіанти теплопостачання за іншими схемами із залученням грантів та коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Новости по теме
    Комментарии (0)