Фракция «Самопомощи» считает, что Дмитриева сняли законно и демократично

Фракция «Самопомощи» считает, что Дмитриева сняли законно и демократично
17 октября 2016 года.

Члены фракции «Самопомощь» в Херсонском городском совете считают, что отправили в отставку главу своей фракции Андрея Дмитриева законно и демократично.

Об этом заявил новый глава фракции Руслан Рубан.

«Согласно с положением о фракции мы приняли демократичное и законное решение о прекращении полномочий главы фракции Дмитриева», - заявил он.

Кроме того, он заявил, что замена руководителя была необходимой для дальнейшего продолжения конструктивной работы.

«Наша фракция работает на началах справедливости и непреклонной идеологии партии "Самопомощи", которая пришла в политику работать для людей», - заявил Рубан.

Кроме того, Рубан сообщил, что они готовы опубликовать решение фракции, в котром указано, что 2/3 членов фракции проголосовали за отставку Андрея Дмитриева.

Напомним, что сегодня фракция партии в горсовете заявила о смене руководства. Андрей Дмитриев же зачитал письмо нардепа Лаврика, который просил мэра не зачитывать сообщение о замене, так как Андрей Дмитриев легитимный глава фракции.

Приводим полный текст заявления, переданный фракцией в редакцию.

Шановний Володимире Васильовичу, шановні колеги депутати!

Відповідно до Положення про порядок формування та організацію діяльності фракції місцевих організацій політичних партій «Об'єднання «САМОПОМІЧ», депутати від яких обрані за результатами місцевих виборів 25 жовтня 2015 року (далі - Положення) та в зв'язку із зміною керівника нашої Фракції хотілось би наголосити, що ця зміна була необхідною для продовження конструктивної роботи Фракції у Раді. Хочемо зазначити, що наша Фракція працює на засадах справедливості і непохитності ідеології партії Самопоміч, яка прийшла в політику працювати для людей.

Члени Фракції Політичної Партії «Об'єднання «Самопоміч» у Херсонській міській раді в подальшому мають намір працювати на демократичних засадах, співпрацювати з іншими Фракціями у Херсонській міській раді з питань, що будуть стосуватись поліпшення міста Херсона та життя херсонців.

Ми готові опублікувати протокол рішення Фракції, де 2/3 від загального складу Фракції (5 із 7 депутатів), згідно із Положенням про Фракцію, прийняли рішення про відкликання Андрія Дмитрієва та обрали нового голову Фракції.

Дякую.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап