Фірма-новачок реконструюватиме площу у Каховці за 3,8 млн грн

Фірма-новачок реконструюватиме площу у Каховці за 3,8 млн грн
21 октября 2019 года.

КП Комунальне транспортне підприємство Каховської міської ради замовило реконструкцію площі перед районним будинком культури ім. Фрунзе по вулиці Велика Куликовська, 136 на суму 3 870 209,79 грн.

Про це йдеться у договорі, опублікованому на порталі Прозорро.

Торги виграло київське ТОВ «Левміськбуд», запропонувавши найменшу ціну.

Цікаво, що конкурентами компанії біли комунальні підприємства «Каховська керуюча компанія» та «Комунальне виробниче управління Каховський водоканал». Перше не схотіло знизити ціну з 4 062 270 грн, а друге встановило ціну на 270 грн більше і не схотіло її знижувати.

Засновником і керівником компанії-переможниці є Андрій Крамаренко з Бучі. Компанію він заснував 8 місяців тому.

Ця компанія будуватиме спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям на території Чаплинської школи-гімназії.

Як розповів Новому дню перший заступник міського голови Каховки Олег Кожем'якін, вони пропонували представникам ТОВ «Левміськбуд» допомогти з підрядною організацією для проведення реконструкції площі в особі місцевого водоканалу.

«Однак вони відмовились і запевнили, що проведуть усі роботи власними силами», - розповів він.

Провести тендер вдалося далеко не з першої спроби: торік взяти в них участь не зголосився жоден бажаючий. Згодом представники влади міста анонсували проведення реконструкції наприкінці грудня 2018 року, однак досі до цих робіт ніхто не приступав.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости