Едуард Хавров: "Плануємо підсилитись футболістами, у яких є досвід гри у Прем'єр-лізі"

Едуард Хавров:
26 августа 2020 года.

Головний тренер МФК Кристал - про старт сезону у Першій лізі та підсилення у складі.

Про підсумки сезону у Другій лізі

"Перед початком сезону у мене було 10-12 днів для ознайомлення з командою. Деяких футболістів я вже знав, загальну уяву про Кристал я вже мав, адже ретельно стежив за її виступами раніше. Не було тільки розуміння щодо рівня команд у Другій лізі".

"Відразу була поставлена задача перед гравцями та тренерським штабом - вихід до Першої ліги. Ми розуміли амбіції декількох команд у нашій групі, які планували підвищитись у класі, тому було важливо не втрачати очки у матчах з тими клубами, які слабкіші за рівнем".

"Дуже непогано провели перше коло - від осінньої частини наші очікування справдились. Були деякі матчі, де не вистачало кадрового потенціалу - травми, дискваліфікації, також був ряд поєдинків, де через травму Герасименко ми грали з одним голкіпером".

Про підготовку до Першої ліги

"Ми підсилились взимку, але через відомі причини чемпіонат було достроково припинено. Наразі ті гравці, з якими ми готувались до рестарту минулого чемпіонату, плідно працюють перед початком сезону у Першій лізі. Є певні втрати - з деяких причин нам не вдалось продовжити співпрацю, наприклад, з Шестіпаловим".

"В нас було дуже багато часу для підготовки у зв'язку з карантином. Робили акцент на те, аби привести фізичну підготовку на один рівень. Була велика проблема зі спаринг-партнерами, але все ж вдалось домовитись про гру з Маріуполем, провели матчі з командами як Другої, так і Першої ліги".

Про поповнення у складі

"Продовжуємо вести діалог з гравцями. На перспективу взяли двох молодих футболістів - Владислава Клюєва і Дениса Шведа. Плануємо створити конкуренцію завдяки гравцям з Першої ліги.

Також ведемо перемовини з футболістами, у яких є досвід гри у Прем'єр-лізі. В цілому, наше завдання - підсилити кожну ігрову лінію".

Про завдання на сезон

"Головне завдання - закріпитись у Першій лізі. Для цього й існує спортивний принцип - ставити максимальні завдання перед командою".

"Футбол існує для вболівальників. Ми дуже сильно відчували їх підтримку як вдома, так і під час виїздних матчах. Зараз все йде до того, що ми будем проводити чемпіонат без глядачів - сподіваюсь, що вболівальники МФК Кристал продовжать підтримувати наш клуб, навіть не дивлячись на поточну ситуацію".

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости