Десята частина громад Херсонщини не має офіційних сайтів


3 марта

Серед територіальних громад Херсонській області 11% не мають офіційних сайтів. Про це повідомляє Херсонський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою», спираючись на дані Державної регуляторної служби.

71% органів місцевого самоврядування (ОМС) Херсонщини не публікують на офіційних сайтах плани регуляторної діяльності, 38% ОМС - не публікують проєкти регуляторних актів, 47% ОМС - не публікують чинні регуляторні акти.

«Як бачимо, у громадах Херсонщини вельми актуальним є питання про підготовку рішень місцевих рад щодо встановлення місцевих податків і зборів, які є регуляторними актами. Тому для ознайомлення посадових осіб місцевого самоврядування області з законодавчими вимогами щодо етапів регуляторної діяльності Херсонський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою» запланував на 11 березня інформаційну сесію із залученням представника сектору Державної регуляторної служби в Херсонській області. Тому запрошуємо представників громад долучатися до заходу, готувати питання і налаштовуватися на зміни, оскільки прозорість діяльності місцевої влади - одна з необхідних умов успішності, а відсутність офіційних сайтів або відсутність на них актуальної інформації аж ніяк не сприяє налагодженню плідної співпраці між владою, жителями громад та зовнішніми групами зацікавлень, наприклад, інвесторами, туристами тощо», - пояснила керівниця Херсонського РО Оксана Сілюкова.

Нагадаємо, що на офіційних вебсайтах ОМС має бути опублікована інформація про плани регуляторної діяльності, проєкти регуляторних актів, а також чинні регуляторні акти. Прозорість та послідовність органів влади у процесі здійснення ними регуляторної діяльності необхідна для забезпечення передбачуваності суб'єктів владних повноважень перед громадськістю та суб'єктами господарювання.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости