Чим новий «Слуга Народу» краще за старих

Чим новий «Слуга Народу» краще за старих
16 июля 2019 года.

Головним політичним опонентом кандидата від «Слуги народу» у 182 одномандатному виборчому окрузі Павла Павліша на виборах до Верховної Ради в Україні є Володимир Сальдо. Це досить відома політична фігура у Херсоні: 10 років був міським головою, членом «партії Регіонів», далі - депутатом Херсонської міської ради від партії колишніх регіоналів «Наш край».

Окрім того, Сальдо вже був народним депутатом України, і цього року знову намагається зайти у Верховну Раду по 182 округу. Тепер уже з командою медведчуківської партії «За життя». Та чи знайде він підтримку в регіоні, яка показала один із найвищих рівнів підтримку Володимира Зеленського під час президентських виборів?

Володимир Сальдо, як і інші члени політичної платформи «За життя» обіцяє виборцям повернути мир, який самі ж регіонали в нас і відібрали. Серед інших очевидно смішних речей - Володимир Васильович закидує соцмережі лозунгом «Повернемо Херсону радість!». При тому, що саме за часів мерства Сальдо більшість комунального майна Херсона пішла «з молотка» за безцінь, міський траснпорт було віддано приватним перевізникам, а комунальне підприємство «Херсонелектротранс» майже знищене. В Херсоні було погане освітлення, відсутнє цілодобове водопостачання, зупинились ліфти. Також старий новий кандидат торкнувся однієї з найболючіших для мешканців як мінімум двох великих мікрорайонів міста теми - будівництва мостопереходу «ХБК-Таврійський».

«Я починав будувати мостоперехід, і я знаю, як його завершити», - говорить Сальдо зі шпальт передвиборчих газет.

При цьому, він не говорить про те, що саме він та його команда довгі роки тормозили будівництво шляхопроводу та відверто «заробляли» на цьому.

Тому й лозунг «Мы приносим положительный заряд» більшістю херсонців, які добре памятають місто часів Сальдо, сприймається, як знущання.

Кандидат від «Слуги народу» Павло Павліш - у політиці людина нова. В нього майже немає досвіду роботи політика, якщо не рахувати спроби стати депутатом міської ради у 2015 році.

Проте його передвиборча програма досить конкретна - кілька вже готових законопроектів, які стосуються земельного кодексу, ОСББ, дорожньої інфраструктури, екології та транспортної сфери.

Він також зазначав, що дійшов згоди з майбутніми народними депутатами від «Слуги народу» з приводу будівництва мостопереходу, а на зустрічі з президентом Володимиром Зеленським 13 травня передав гаранту аналітичну записку, що стосується основних проблем в області та галузі підприємництва.

Неможливо чітко сказати, наскільки ефективним буде кандидат у Верховній Раді України. Але одне можна сказати точно - він втілюватиме в області проекти та плани президентської команди. І все ж таки нові обличчя в політиці - сьогодні те, що хочуть бачити люди.

Тому ймовірніше за все, саме Павлу Павлішу виборці і віддадуть свою прихильність.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап