Чеські парламентарії у Херсоні заявили, що уважно слідкують за ходом розслідування вбивства Катерини Гандзюк

Чеські парламентарії у Херсоні заявили, що уважно слідкують за ходом розслідування вбивства Катерини Гандзюк
10 апреля 2019 года.

Голова Комітету у закордонних справах Палати депутатів Парламенту Чеської Республіки Лубомір Заоралек зацікавився ходом розслідування вбивства Катерини Гандзюк.

"Ми знаємо про те, що минулого року в Херсоні сталось дуже страшне вбивство - Катерину Гандзюк облили сірчаною кислотою. Нам також відомо, що окрім громадської діяльності та роботи у міській раді, Катерина боролась проти корупції, що, ймовірно, і стало причиною нападу на неї", - зазначив Лубомір Заоралек під час зустрічі із першим заступником міського голови Ігорем Козаковим.

Радека Матулу також цікавив хід розслідування справи.

"Не хочу коментувати дії правоохоронних органів. Показником їх роботи у даному випадку є те, що досі не покарано жодного із замовників. 90% тих результатів, які є наразі (знайдено виконавців, організаторів, названо ймовірних замовників - прим.автора) - це результат роботи друзів Катерини, активістів та журналістів. Справа Каті Гандзюк створила справжній соціальний феномен - з'явилась ініціативна група "Хто замовив Катю Гандзюк?", яка об'єднала навколо цієї справи людей із усієї країни. Я сподіваюсь, що справа буде розслідувана і винні будуть покарані", - зазначив Ігор Козаков.

На зустрічі також був присутній Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні Радек Матула, заступник голови Комітету у закордонних справах Палати депутатів Ян Ліпавски, секретар Комітету Вероніка Цігелкова, члени Комітету Ян Кубік та Карла Шлехтова, 3-й секретар Посольства Чеської Республіки в Україні Луціе Ганзлічкова.

Члени делегації зазначили, що у Чехії за останній рік не було жодного нападу на активістів та журналістів. Тому ситуація із гучними справами вбивств та нападів на активістів в Україні їх дуже непокоїть.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости