Бухгалтера ДЮСШ № 2 засуджено на 2 роки умовно, директор уник відповідальності

Бухгалтера ДЮСШ № 2 засуджено на 2 роки умовно,  директор уник відповідальності
31 октября 2017 года.

У 2016 році управлінням з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації здійснено перевірку ефективності та цільового використання бюджетних коштів в дитячо-юнацькій спортивній школі № 2.

За результатами перевірки виявлено факти нецільового використання бюджетних коштів на оплату праці за 9 місяців 2016 рок, а саме привласнення, близько 200 тис. грн.

За виявленими фактами Управління направило матеріали перевірки управлінню захисту економіки Херсонської області для вжити заходів відповідного реагування.

За результатами досудового розслідування справа була направлена до суду.

Але за рішенням суду по справі № 766/14853/17 за скоєння кримінального правопорушення покарання у вигляді умовного засудження на 2 роки понесла головний бухгалтер ДЮСШ № 2 Журбіна С.В.

При цьому, директор ДЮСШ № 2 Черниченко О.В. уник відповідальності як такий, що нічого не знав та який був ошуканий головним бухгалтером.

Абсурдність ситуації полягає в тому, що головний бухгалтер ДЮШ № 2 Журбіна С.В. до цієї справи уже мала судовий вирок та заборону займати дану посаду протягом року.

Тому з квітня 2016 року Журбіна С.В. звільнилася і на посаду головного бухгалтера була прийнята фіктивна особа, яка була оформлена в закладі належним чином, але на робочому місці не з'являлася і зрозуміло, що бухгалтерсько-фінансову роботу в організації не вела.

Все як і раніше виконувала Журбіна С.В., яка підписувала фінансові документи замість діючого бухгалтера. Всі фінансові документи підписував також і директор ДЮСШ № 2 Черниченко О.В.

Звільнено фіктивного головного бухгалтера у жовтні 2016 року після того, коли в управлінні, як у головного розпорядника коштів, виникла підозра про привласнення у ДЮСШ № 2 бюджетних коштів.

Очевидним, але не для суду, є факт, що директор ДЮСШ № 2 Черниченко О.В. знав про вищезазначені фінансові зловживання та, перебуваючи у змові з колишнім головним бухгалтером Журбіною С.В., брав у цьому безпосередню участь.

Теги: суд, дюсш
Новости по теме
Комментарии (0)