Будівництво вежі для мовлення на Крим планують завершити у січні

Будівництво вежі для мовлення на Крим планують завершити у січні
11 января 2017 года.

Будівництво вежі на адмінмежі з окупованим Кримом для FM-мовлення на півострів планують закінчити до кінця січня 2017 року. Про це у коментарі QHA повідомила заступник голови Генічеської районної державної адміністрації Гульнара Бекірова.

- Роботи планують закінчити орієнтовно цього місяця. Мовлення на Крим вкрай необхідне, щоб наші люди відчували там, що ми разом, що ми з ними і думаємо про них і день, і ніч. Треба, щоб вони відчували цю підтримку. Це ще один важливий крок до деокупації Криму, - сказала Гульнара Бекірова.

Друга секція вежі висотою у 150 метрів, яка дозволить транслювати на анексований Росією півострів українські канали і забезпечить радіомовлення українських радіостанцій, була встановлена 2 грудня.

За результатами конкурсу, проведеного Нацрадою України з питань радіо-і телемовлення, радіочастоти отримали чотири компанії, які транслюватимуть свої програми на територію анексованого Криму. Жителі півострова незабаром зможуть почути такі компанії, як НТКУ (Центральна дирекція «Українське радіо»), ТОВ ТК «Атлант-СВ» з Києва, «Радіо Крим. Реалії» і ТОВ ТРК «СОФІЯ» з Херсона.

Теги: вежа, Крим
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина