Будинки старої частини Херсона відключають від ТЕЦ


27 января

Опалювальний сезон 2019-2020 року стане останнім, коли у будинки старого центру буде подаватись тепло від ТЕЦ.

Саме тому мешканцям будинків, які ще не подали заявки на відключення від центрального опалення та перехід на автономне, слід зробити це найближчим часом.

Про це говорить начальник виробничо-технічного відділу Департаменту житлово-комунального господарства Херсонської міської ради Дмитро Шалагін.

До рішення перевести центральну міста на автономне опалення підштовхнула висока вартість при низькій якості теплоносія.

«Постійні ремонти, розриття асфальту в центральній частині міста відбувається саме через те, що мережі ТЕЦ вже давно зношені. Саме тому мешканці будинків у старій частині міста отримують теплоносій від ТЕЦ в останню чергу», - коментує начальник виробничо-технічного відділу Департаменту житлово-комунального господарства Херсонської міської ради Дмитро Шалагін.

На сьогодні мешканці 6 будинків вже подали заяву на відключення від ТЕЦ та встановлення автономного опалення.

Департамент житлово-комунального господарства сподівається, що їх прикладом скористаються й сусіди. Адже опалювальний сезон 2019-2020 - буде останнім, коли у будинки старого центру буде подаватись тепло від ТЕЦ.

Дізнатись перелік документів, які слід подати на відключення від центрального опалення та перехід на автономне, можна у Департаменті житлово-комунального господарства (вул.Ярослава Мудрого,25), кабінети №203 та №204.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап