Батько Каті Гандзюк закликав Порошенка і Тимошенко позбутися звязків з вбивцями його доньки

Батько Каті Гандзюк закликав Порошенка і Тимошенко позбутися звязків з вбивцями його доньки
28 января 2019 года.

Батько вбитої херсонскьої активістки Каті Гандзюк Віктор Михайлович закликав президента Петра Порошенка та голову партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко позбутися зв'язків із вбивцями і тих, хто їх покриває.

Про це він заявив сьогодні під час засідання ТСК.

«Зараз офіційно оголошено в розшук підозрюваного в організації вбивства. Кримінального авторитета Москала, який пішов на це вбивство не просто так, який пішов на це вбивство не з вулиці. Він пішов на це з будівлі Херсонської обласної державної адміністрації, де тісно співпрацював з конкретними людьми, для яких виконував конкретні завдання», - заявив батько.

Він також заявив, що йому байдуже, чи є у продажного МВС, байдужого СБУ чи бездіяльної прокуратури конкретні докази проти замовників.

«Я знаю тільки одне: коли підозрюваний в організції вбивства, кримінальний авторитет, який нещодавно вийшов із тюрми, співпрацює з головою Херсонської обласної ради, партійцем партії Батьківщина Владиславом Мангером, коли кримінальний авторитет тісно співпрацює з головою Херсонської ОДА, партійцем Блоку Петра Порошенка, Андрієм Гордєєвим, коли кримінальний авторитет тісно співпрацює з заступником Гордєєва - Євгеном Рищуком, ці люди мають зникнути з політичного горизонту. Вони скомпроментовані назавжди», -заявив Віктор Гандзюк.

Окрім цього, Віктор Михайлович назвав партії «Батьківщина» і «Блок Петра Порошенка» - партія вбивць його доньки.

«Але я досі вірю, що ця країна змінюється. Вірю, що замовники, організатори та виконавці вбивства будуть покарані. Вірю, що і Петро Порошенко і Юлія Тимошенко не готові йти на вибори у крові. Вірю, що вони почують біль батька, який втратив доньку, і якнайшвидше позбудуться будь-яких зв'язків із цинічним вбивством моєї Каті. Вірю, що вони тут і зараз проведуть межу. Покажуть, що є кордони, за які заходити не можна», - заявив батько Каті.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости