Антонівська ЗОШ №21 приєдналася до програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»


25 октября 2018 года.

Вчителі та учні Антонівської ЗОШ№21 приєдналися до програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Це унікальна трирічна соціальна програма, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondel?z International Foundation. Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров'я.

 

Педагогічний колектив та учнівське самоврядування планують проводити заходи з популяризації здорового способу життя, фізичної активності, раціонального харчування. Свого часу школа №21 отримала досвід в проектах «Школа енергії» (2016 р.) та «Школа енергії 2.0» (2017 р.), коли ідеями впровадження технологій енергоефективності та енергозбереження були охоплені не тільки учні школи, але й вихованці дитсадків та шкіл селища. Тоді школа увійшла в рейтинг 25 найкращих шкіл України з енергоефективності та отримала грант на встановлення LED-ламп освітлення в старому корпусі школи.

Станом на 1 вересня 2018 року в Антонівській ЗОШ №21 навчається 319 учнів 1-11 класів. Педагогічний колектив школи в межах освітніх програм здійснює викладання предмету «Основи здоров'я», проходять уроки фізкультури, позакласні заходи, що мають поширити знання про здоровий спосіб життя. 69 % учнів харчуються в шкільній їдальні. З метою покращення умов для фізичного, психічного, інтелектуального та соціального здоров'я учнів протягом останніх років проводиться покращення матеріальної бази (будівництво та відкриття нового двоповерхового корпусу «Зеленої школи», «Зеленого класу» та спортивного майданчика на шкільному подвір'ї, реконструкція спортзалу тощо) та активності учнів, вчителів та батьків (висадка та догляд за молодими лісовими насадженнями на околиці селища (3500 садженців на площі майже 2 га), робота команди «Енергоменеджери» по збереженню природних ресурсів, участь у громадському житті селища та міста, гурткова робота).

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости