73 тонни пшениці – хабар для голови сільради


13 декабря 2018 года.

У Центрально-міському районному суді Кривого Рога розглядають справу щодо хабарництва голови Зарічненської сільради Високопільського району Херсонської області Юрія Худоби.

Із судових рішень відомо, що влітку цього року посадовець вимагав хабар у розмірі 73 тонни пшениці ринковою вартістю 350 тис. грн у головного агронома АФГ "Ольвія", що працює на території сільради, а також неправомірну вигоду у вигляді відсотка від щорічного прибутку цієї асоціації фермерських господарств за результатами господарської діяльності за рік. Окрім того, Худоба вимагав віддати іншому фермерському господарству 116 га землі за невтручання в діяльність асоціації. Частину коштів представник АФГ "Ольвія" йому таки передав.

Такі дії сільського голови кваліфікували за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди у великому розмірі, що карається ув'язненням строком від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати деякі посади чи вести певну діяльність строком до трьох років).

Очільнику Зарічненської сільради обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту із застосуванням електронного браслета та усунули з посади.

У цій справі термін досудового розслідування завершувався 29 листопада. Але за клопотанням правоохоронців суд продовжив його до 29 січня.

 

Теги: суд
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости