15 Херсонцев пришло на бесплатные курсы украинского языка

15 Херсонцев пришло на бесплатные курсы украинского языка
7 октября 2013 года.

Зустріч тривала більше години. За цей час встигли повторити багато матеріалу. Говорили про іменники та дієслова. Координатор курсів в Херсоні Олександр Базилєв розповідає, що загалом інформація на занятті була нескладна, але дуже часто доводилося пригадувати уже забуті правила.

За словами координатора слухачі залишилися задоволені підходом, методикою, програмою курсів.

Спочатку заняття за побажаннями слухачів проводитимуться раз на два тижні, але з часом зустрічі відбуватимуться щотижня. Наступне заняття заплановане на 16 жовтня на 17.30. Викладатимуть на курсах Лілія Віжічаніна, працівниця бібліотеки імені О.Гончара, та Ольга Смаліна, вчитель української мови та літератури.

Довідково: Безкоштовні курси української мови ініціював у червні Олександр Доній - один із фундаторів Всеукраїнського комітету захисту української мови, народний депутат України. Починаючи з 1 жовтня 2013 р., заняття відбуватимуться в Житомирі і Кіровограді, Кременчуці і Калуші, Луганську, Херсоні, Києві та інших містах України.

Програму курсів укладено у Києві й розрахована вона на 36 академічних годин. В рамках курсів, також заплановані зустрічі з письменниками, кінопокази, лекції з історії, культури.

Увесь проект реалізовуватиметься на засадах волонтерства; важливу роль відіграватиме ініціативність громадськості міст, прилучення до справи регіональних осередків Всеукраїнського комітету захисту української мови.

Запис на курси за телефонами: 050-684-20-17, 097-931-36-80.

Теги: курсы, мова
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

чаплинка