14 лютого Бумбокс представить в Херсоні "Таємний Код: Рубікон"

14 лютого Бумбокс представить в Херсоні
11 февраля 2020 года.

9 лютого 2020 року концертом в Дніпрі починається друга частина туру "Таємний Код: Рубікон", в якій заплановано 11 концертів. В першій частині туру, яка тривала з вересня до грудня 20019 року Бумбокс зіграли 16 концертів в 15 містах - у Львові відбулося одразу два шоу.

У Херсоні гурт виступить вже 14 лютого!

12 вересня 2019 вийшла перша частина альбому "Таємний Код", а 13 грудня, за три місяці й один день - друга частина альбому "Рубікон".

24 грудня 2019 вийшов кліп на пісні "Твій номер" і "Плющ" - п'яте відео Бумбоксу, випущене в рамках промокампанії альбому "Таємний код: Рубікон", раніше були опубліковані роад-муві "Тримай мене", лірик-відео "Твiй на 100%", кліп на пісню "ДШ" та екранізація відомої пісні з Тіною Кароль "Безодня".

Альбом, записаний в Україні, Франції та Сполучених Штатах Америки, вийде на касетах, подвійному вінілі та CD версії "фан-пак", до якої увійде бокс для CD, два CD, фото-буклет що ілюструє запис альбому та стікер-пак.

Рубікон перейдено, Бумбокс чекають всіх своїх фанів на лютневих та березневих концертах другої частини туру "Таємний код: Рубікон".

9 лютого - Дніпро, ПК Шинник
14 лютого - Херсон, ККЗ Ювілейний
15 лютого - Миколаїв, ОПК
16 лютого - Одеса, Філармонія
27 лютого - Івано-Франківськ, Platinum
28 лютого - Луцьк, музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка
29 лютого - Тернопіль, ПК Березіль
8 Березня - Черкаси, ПК Дружба народів
9 березня - Бровари, ТРЦ Термінал
27 Березня - Хмельницький, Філармонія
28 Березня - Вінниця, Будинок Офіцерів

Фото: МОСТ

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости