1054 мешканців Північного мікрорайону отримають якісну воду


17 мая 2017 года.

16 травня 2017 року фахівцями ділянки 3-го підйому служби водопостачання замінено зношену ділянку трубопроводу та один комплект запірної арматури на підкачувальній станції водопроводу за адресою вул.Бучми, 16.

Про ремонтні роботи споживачам було повідомлено завчасно, щоб вони мали можливість зробити необхідний запас води на час її відсутності на протязі 8 годин, поки виконуються роботи.

Для довідки. На 90% підвищувальних станцій Херсонським Водоканалом, встановлено нове обладнання, переважно польського та італійського виробництва, що значно захищає херсонців від перебоїв у водопостачанні.

Нагадуємо, що реконструкцію підкачки у мікрорайоні «Північний» було виконано у листопаді 2014 року. Тоді було замінено 60м внутрішніх та зовнішніх трубопроводів, встановлено запірну арматуру та прилад обліку. Цілодобову послугу завдяки встановленню нового насосного обладнання та гідрофорної станції мешканці будинків: №15, 17 по пр.200-річчя Херсона та №16 по вул. Бучми отримують з грудня 2013 року.

Режим роботи підвищувальних установок дозволяє економити електроенергію завдяки можливості переходу насосів у «сплячий режим». Якщо у мережі ніхто не використовує воду, частотний перетворювач зупиняє насоси і включає їх при необхідності у водокористуванні хоча б однієї людини.

Для 1054 мешканців Північного мікрорайону реконструкція обладнання мінімізує можливість виникнення перебоїв у водопостачанні.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап