Завтра в Херсоні відбудеться прес-конференція і тренінг з молодіжного самоврядування

Завтра в Херсоні відбудеться прес-конференція і тренінг з молодіжного самоврядування
15 / 02 / 2018

Громадська організація «Український центр громадянських ініціатив «Світло» за підтримки управління молоді та спорту Херсонської міської ради, Молодіжної ради при Херсонському міському голові запрошує представників ЗМІ, громадських активістів та інших зацікавлених осіб, взяти участь у прес-конференції, присвяченій реалізації проекту з розвитку молодіжного самоврядування у м. Херсон.

На заході будуть розглянуті наступні теми:

- молодіжне самоврядування - можливості та методи впливу на владу;

- «Молодіжна Рада - молодіжна влада» або чому важливо займатися активної громадською діяльністю;

- старт та проведення вдалої громадської кампанії.

Захід відбудеться в рамках проекту ««ПроОсвіта: розвиток молодіжного самоврядування на Сході та Півдні України як стартової навчальної платформи для активних громадян», який реалізує ГО «Українській центр громадянських ініціатив «Світло».

Мета проекту - навчити молодь зі Сходу та Півдня України можливостям участі в суспільно-політичному житті та інструментам впливу на місцеву владу за рахунок розвитку місцевого молодіжного самоврядування та створення молодіжних Рад.

На заході будуть присутні наступні спікери:

1) Юлія Мархель, лауреат Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді у розбудові України, голова наглядової ради ГО "Let's do it, Ukraine", координатор акції "Зробимо Україну чистою разом" та Всеукраїнського Форуму Взаємодії і розвитку.

2) Антон Плаксун, Голова ГО "Український центр громадянських ініціатив "Світло".

Вхід вільний. Попередня реєстрація не потрібна.

Прес-конференція відбудеться 16 лютого о 10:30 у великій залі Херсонської міської ради.

Після прес-конференції відбудеться тренінг "Розвиток молодіжного самоврядування на Сході та Півдні України".

Довідки за телефонами: +380 (95) 372 91 79 та за електронною адресою: [email protected] Контактна особа - Антон Плаксун.

Проект реалізується в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Міжнародною організацією Пакт.

Теги: молодь
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости